×

אנחנו כאן כדי להקשיב ולשוחח

we are listening

לחצו כאן
להשארת הודעה

×

אנחנו כאן כדי להקשיב ולשוחח

צוות הרועה העברי ישמח לענות לכל שאלה, ולשמוע כל הערה שישנה. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי
הצוות שלנו

רועי סימון

ראש התכנית. רועי מגיע אלינו מתחום הסיור והעשיה החינוכית . לפני מספר שנים, לאור ההיכרות עם השטח, החליט רועי להקדיש את מרצו לפעילות חינוכית ולעבודה עם נוער הגבעות, תוך הבנה שגישה נכונה תוכל לסייע לנערים בצורה מיטבית ותומכת, הרבה יותר מהדרכים שבהן פעלו עד כה. רועי משמש כראש התכנית החינוכית ומתווה את הדרך החינוכית תוך שיתוף פעולה עם משרד החינוך. רועי פורץ דרך בתחומו ומוביל לשיתופי שעולה בעבודה מול רשויות מקומיות ואזוריות.

אברהם ויינר

איש חינוך, בעל יכולת נדירה ליצירת קשר עם בני הנוער באמצעות כלי טיפולי ייחודי המשלב את יכולותיו הבינאישיות ואת היותו בנוסף, מאלף כלבים מקצועי. אברהם מקיים את הפעילות עם הנוער בשילוב הכלבים מספר שנים בתחום החינוכי באמצעות הכלבים במוסדות חינוך והנחית הורים. אברהם אחראי על תחום איתור נערים בשטח בגבעות ועל עבודת איתור קבוצתי במסגרות חינוכיות.

שירה מושל

בעלת תואר ראשון ותעודת הוראה בחינוך מיוחד וחינוך יסודי במכללה האקדמית "דוד ילין", בהתמחות בחינוך מיוחד ומתמטיקה. שירה אחראית על תהליכי ליווי וטיפול של הנערים ומשפחותיהם. אחראית על תוכנית היל"ה – תוכנית השכלה לנערים בחווה, מורה ומגישה את הנערים למבחני הבגרות.

קובי דויטש

איש חינוך – טיפול, שהגיע אלינו לאחר עבודה במסגרות חינוך טיפוליות. קובי משלב את תחומי המקצוע הרבים להם הוסמך על מנת לפעול בקרב הנערים. מבין תחומי המקצוע השונים, קובי בעל תואר ראשון בעבודה סוציאלית ובנוסף בעל תעודת נגר. במסגרת הרועה העברי, קובי אחראי על תחום השטח על כל נגזרותיו' הכולל בתוכו את תחום העיזים, גידולן והכנת תוצרת גבינות, סיתות באבן ועוד עבודות כפיים המתאימות לפעילות עם הנוער.

אילן מאיר

רועה צאן, איש חינוך ומדריך לילה. בעל יכולת מרשימה בניגון מוסיקה ובאמצעות כך ליצור קשר עם בני הנוער בשטח ובחווה. היכרות עם עולם המרעה והיציאה לשטח מניבה קשר משמעותי ועמוק עם בני הנוער הנמצאים בקורת הגג בחוות הרועה העברי.

דביר יואל

איש חינוך, המגיע אלינו מתפקיד פיקודי צבאי. דביר אחראי על אחד התחומים החשובים בחווה - יצירת קשר ראשוני עם הנער ולטיפול רגשי לאחר מכן - תחום הסוסים . בנוסף לתחום זה, דביר אחראי על עבודת חרשות הברזל והמסגרות בחווה - כלי נוסף איתו אנו עובדים עם בני הנוער. במסגרת תפקידו, דביר מנהל את קורת הגג בחווה החינוכית – חקלאית על כל המשתמע מכך.